Spravné rozhodnutie je na nezaplatenie, my vám ho však zaplatíme!

Miesto práce:

Slovenská Republika, Bratislava

Nástup do práce:

Možný ihneď

Mzda:

  • 2 300 € / mesiac (netto)
  • 600 € základná mzda (brutto)
  • 56 €/deň diéta
  • 100 € odmena za najazdené km
  • 100€ odmena za spotrebu

Pracovná doba:

  • 2-týždňové turnusy + 4 dni doma
  • 3-týždňové turnusy + 1 týždeň doma
  • viac týždnové turnusy + individuálna dohoda

Výberové konanie:

Po telefonickom dohovore si dohodneme osobný pohovor v našej kancelárií na                              Kominárskej ulici č. 4, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame vám prácu vodiča kamiónovej súpravy (plachta) v medzinárodnej kamiónovej doprave.

Výhody:

  • nové vozidlá DAF, MAN a MERCEDES s veľkou a stredne veľkou kabínou, trieda Euro6
  • výborné pracovné ohodnotenie + odmeny
  • individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu
  • stále trasy vo FR a DE + asistencia pri navigácií
  • mýtne boxy na faktúru, tankovacie karty DKV, služobný telefón, bezstarostná jazda
  • platené víkendy, platená dovolenka
  • garantovaný min. príjem 75€/deň

Náplň práce:

  • bezpečná nakládka a vykládka tovaru, občasné zaistenie tovaru gurtňou
  • spolahlivá jazda s nákladným vozidlom
  • komunikácia s dispečérom

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vodičský preukaz C, E
  • Prax min. 1 rok s návesom
  • ADR základný preukaz - poprípade vieme zabezpečiť školenie.
  • znalosť mapy FR, DE
  • znalosť AETR (časové rozdelenie jazdy)

Kľúčové vlastnosti:

  • ochota a chuť pracovať
  • spolahlivosť a samostatnosť

Chcete nás kontaktovať?